KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15978446
nr 1597 8446
Bertil Wahlberg (f. 1923), Sverige. Barn, Signerad. Olja på duk, 80x63 cm, yttermått inklusive ram: 99x81 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 12 februari 2024
kl 20:09:27
12/2 15:46:57
All världens barn (Lisa Larson)